Skype İletişim: live:.cid.2c158073cedda95f
Mail İletişim: [email protected]

DUYURU BonusDiyari Ay'ın Üyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MeinKampf

BonusDiyari.Com
Yönetici
Web Development
15 Haz 2020
4,701
951
89
Thailand
AY'IN ÜYESİ
Evet 1. Ayımız Bugün İtibari İle Dolmak Üzere Forum İÇerisinde Düzenli Çalışan Prensipli Saygılı Paylaşımcı Olarak Gördüğümüz Birkaç Üyemiz Mevcut Bunları Sizlerin Seçimine Bırakıyoruz Ay'ın Üyesi Kim Olsun İstiyorsanız Anketimizden Oylarınızı Kullanabilirsiniz. Oylamalar Yarın Gece 00:00 da Sonlanacaktır. Kazanan Kişi Ayın Üyesi Perm'i ve 250 FreeSpin Kazanıcaktır. Şimdiden Hepinize Bol Şanslar Dilerim.
Anketimize Katılarak Sonucu Belirleyebilirsiniz.
logıoooooo.png
6IUZmj.gif

Son düzenleme:

konya08

Paylaşımcı Üye
15 Haz 2020
887
335
0
Aslında en çok çalışkan uye @kursatturan sürekli temizden çok sosyal medya etkinliği paylaşıyor
Gerimiz floddcuyuz kursata tebrikler şimdiden onu destekliyorum

Bob Marley

Azimli Üye
28 Haz 2020
412
130
0
BONUSDİYARI
Aslında en çok çalışkan uye @kursatturan sürekli temizden çok sosyal medya etkinliği paylaşıyor
Gerimiz floddcuyuz kursata tebrikler şimdiden onu destekliyorum
ONA BAKARSAN BENDE PAYLAŞIYORDUM AMA 2 KİŞİ MALESEF PAYLAŞAMADIĞI İÇİN BEN PAYLAŞMIYORUM GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ OLMAMAMSI İÇİN AMA EMEĞİ VAR YOK DEMİYORUM KİMSE İNKAR EDEMEZ

konya08

Paylaşımcı Üye
15 Haz 2020
887
335
0
ONA BAKARSAN BENDE PAYLAŞIYORDUM AMA 2 KİŞİ MALESEF PAYLAŞAMADIĞI İÇİN BEN PAYLAŞMIYORUM GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ OLMAMAMSI İÇİN AMA EMEĞİ VAR YOK DEMİYORUM KİMSE İNKAR EDEMEZ
Yanlış anlama hocam geçen gün 1000 mesaj etkinliğinde 3 4 saat de ulaştın sonraki günler yoksun çok nadir yazılar yazdın ama @kursatturan sürekli medya etkinliğinde gördüm o yüzden tercihim bu ilk başlarda bende çok paylaşıyordum

MeinKampf

BonusDiyari.Com
Yönetici
Web Development
15 Haz 2020
4,701
951
89
Thailand
Screenshot.png
Bu Tarz Multi Açılan Üyeliklere Özellikle Spam Eklemedim Verilen Aynı ip den 1 den fazla verilen oylar silinicektir. bilginize... boşa çaba sarfetmeyin.!

konya08

Paylaşımcı Üye
15 Haz 2020
887
335
0
Yapmayın böyle şeyler komik duruma düşüyorsunuz ne gerek var aslında kazananı yönetim biliyor ama tercihe sunmuş hak eden kazansın

MeinKampf

BonusDiyari.Com
Yönetici
Web Development
15 Haz 2020
4,701
951
89
Thailand
Yapmayın böyle şeyler komik duruma düşüyorsunuz ne gerek var aslında kazananı yönetim biliyor ama tercihe sunmuş hak eden kazansın
Kesinlikle normalde bu tarz etkinlikleri bizzat ben kendim seçiyorum istatisliklerden bu sefer değisiklik olsun dedim ama işi çakallıga vuranlar var iptal ettirmek zorunda kalmayın

konya08

Paylaşımcı Üye
15 Haz 2020
887
335
0
Bu arada kardeşim beni oradan kaldır ya hükmen mağlup olmak daha güzel olur ?????17 28 fark mı atılır ayipp

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...