Skype İletişim: live:.cid.2c158073cedda95f
Mail İletişim: [email protected]

SPOR HABER Siyah-beyazlıların yeni sezonda kalesini teslim etmek istediği iddia edilen Kolombiyalı kaleci geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

BonusDiyari01

BonusDiyari.Com
Yönetici
Admin
Sosyal Medya Admini
15 Haz 2020
4,396
1,846
125
Amsterdam
alvaro-montero-deportes-tolima_qux9zgy1l80p1s8fp5b708hdb.jpg


Siyah-beyazlıların yeni sezonda kalesini teslim etmek istediği iddia edilen Kolombiyalı kaleci geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ın transfer etmek istediği söylenen Kolombiyalı kaleci Alvaro Montero, transfer iddiaları hakkında konuştu.
Kolombiya'da yayın yapan Antena 2 televizyonuna konuşan Montero, "Transferdeki gelişmeler hakkında konuşmak çok güç. Ben şu an Tolima'dayım. Kulüpler arasında anlaşmadan müdâhil olamam. Bugünlerde sürekli bana transferimle ilgili sorular soruyorlar, ama cevap veremiyorum. Çünkü vereceğim her türlü cevap kulübüme saygısızlık olur. Eğer kulübüm anlaşırsa bana da iletir ve o dakikadan sonra ben de transfere müdâhil olarak görüşme yapabilirim. O ana kadar bir şey söyleyemiyorum" ifadelerini kullandı.
Montero, hayalinin Avrupa'da bir kulüpte oynamak olduğunu belirterek, "Kişisel gelişimim ve hedeflerim için kendime yeni bir macera istiyorum. Eğer Tolima'da da kalırsam bundan minnettar olurum. Elimden gelenin en iyisini yapmaya devam ederim. Avrupa'dan teklif gelirse de kulübümü kabul etsinler diye sıkıştırmam" sözleriyle konuşmasını sürdürdü.
 
Üst